img img
img
přihlášení
registrace
podmínky
košík
položek 0 ks
suma   0
img
img img
 
  úvod e-shop Race! informace kontakt
  O projektu motokrosového designu  
 
Navrhujeme a výrábíme MOTOKROSOVÉ POLEPY a MOTOKROSOVÉ DRESY. Naše polepy jsou vyrobeny z nejkvalitnější silné fólie. Jedná se o stejný materiál, jaký používájí pro své polepy světové značky. Krásné reflexní barvy jsou té nejvyšší kvality. Pro dokonalou pevnost využíváme nejkvalitnější lepidla. MX polepy dodáváme pro všechny modely od roku výroby 2000 na motokrosové i endurové motorky značky SUZUKI, HONDA, KAWASAKI, YAMAHA a KTM.

Motokrosové dresy vyrábíme v ověřeném klasickém střihu pro motokros. K výrobě se používá oboustranně hladká a pevná tkanina vhodná pro sportovní dresy s vysokým namáháním. V případě dresu Superior je tento materiál ještě více prodyšnějšího, jemnějšího a pružnějšího charakteru. Používáme vysoce kvalitní barvy s možností FLUO neboli reflexních barev.

Motivy jsou vkládány do šablon, pomocí kterých si může každý pilot sám navolit v našem konfigurátoru své vlastní rozložení log, symbolů, čísel a textů. Díky tomu si lépe, než kdykoli před tím, udělá představu o tom, jak jeho motorka nebo dres bude vypadat. Před vlastní výrobou je ještě dodán k odsouhlasení konkrétní návrh.

Nevíte jak si svůj motiv nakonfigurovat, nebo která loga zvolit? Nezoufejte, rádi vám s tím zdarma pomůžeme. Stačí si jen vybrat, který motiv se vám líbí, popřípadě která loga byste si přáli použít a my vám nějakou ukázkovou konfiguraci vytvoříme!

Naše služby: motokrosové polepy, motokrosové dresy, polepy ráfků, startovní čísla


 
  Konfigurátor polepů a dresů  
  Konfigurátor polepů v jednoduchých krocích  
  Tipy a triky pro konfigurátor  
  Návod na správné lepení našich polepů  
  Jak si objednat polepy  
  Potíže a problémy  
  Barvy cedulek motokros  
  Vlastní materiál do konfigurátoru  
 
 
  Projekt MARATUS design (polepy na motokros a enduro motorku) na doméně www.maratus.com od společnosti IT4 s.r.o.