img img
img
přihlášení
registrace
pravidla
košík
položek 0 ks
suma   0
img
img img
 
  úvod e-shop informace kontakt
  O projektu motokrosového designu  
 
Navrhujeme a výrábíme MOTOKROSOVÉ POLEPY a MOTOKROSOVÉ DRESY. Naše polepy jsou vyrobeny z nejkvalitnější silné fólie dovážené přímo z USA. Jedná se o stejný materiál, jaký používá pro své polepy například firma N-Style, ONE INDUSTRIES nebo Factory Effex. Stejně tak i lepidlo a krásné reflexní barvy jsou té nejvyšší kvality. MX polepy dodáváme pro všechny modely od roku výroby 2000 na motokrosové motorky značky SUZUKI, HONDA, KAWASAKI, YAMAHA a KTM. Stejně tak i naše dresy vyrábíme z osvědčených materiálů za použití vysoce kvalitních barev.

Motivy jsou vkládány do šablon, pomocí kterých si může každý pilot sám navolit v našem konfigurátoru své vlastní rozložení log, symbolů, čísel a textů. Díky tomu si lépe, než kdykoli před tím, udělá představu o tom, jak jeho motorka nebo dres bude vypadat. Před vlastní výrobou je ještě dodán k odsouhlasení konkrétní návrh.

Nevíte jak si svůj motiv nakonfigurovat, nebo která loga zvolit ? Nezoufejte, rádi vám s tím zdarma pomůžeme. Stačí si jen vybrat, který motiv se vám líbí, popřípadě která loga byste si přáli použít a my vám několik konfigurací vytvoříme!

Aktuální produkty a zboží: motokrosové polepy, motokrosové dresy, polepy ráfků, startovní čísla, potisk triček
Filozofie: Naší filozofií je vytvářet vlastní originální polepy za přijatelné ceny a tím přispět k atraktivnosti českého motokrosu


 
  Konfigurátor polepů a dresů  
  Konfigurátor polepů v jednoduchých krocích  
  Tipy a triky pro konfigurátor  
  Návod na správné lepení našich polepů  
  Jak si objednat polepy  
  Potíže a problémy  
  Barvy cedulek motokros  
  Vlastní materiál do konfigurátoru  
 
 
  Projekt motocross design (polepy na motokrosovou motorku) na doméně www.polepynamotorku.cz od společnosti IT4 s.r.o.