img img
img
přihlášení
registrace
podmínky
košík
položek 0 ks
suma   0
img
img
img img
 
  úvod e-shop Race! informace kontakt
img
img
MOTOKROSOVÉ POLEPY A DRESY

Navrhujeme a výrábíme MOTOKROSOVÉ POLEPY a MOTOKROSOVÉ DRESY. Naše polepy jsou vyrobeny z nejkvalitnější silné fólie. Jedná se o stejný materiál, jaký používájí pro své polepy světové značky. Krásné reflexní barvy jsou té nejvyšší kvality. Pro dokonalou pevnost využíváme nejkvalitnější lepidla. MX polepy dodáváme pro všechny modely od roku výroby 2000 na motokrosové i endurové motorky značky SUZUKI, HONDA, KAWASAKI, YAMAHA a KTM.

Motokrosové dresy vyrábíme v ověřeném klasickém střihu pro motokros. K výrobě se používá oboustranně hladká a pevná tkanina vhodná pro sportovní dresy s vysokým namáháním. V případě dresu Superior je tento materiál ještě více prodyšnějšího, jemnějšího a pružnějšího charakteru. Používáme vysoce kvalitní barvy s možností FLUO neboli reflexních barev.


KONFIGURÁTOR POLEPŮ

Konfigurátor polepů je speciální nástroj vyvinutý naší společností tak, aby si každý pilot mohl sám, snadno a rychle navrhnout polepy pro svou motorku. K tomu jsou vytvořeny šablony na vzorových motorkách, které obsahují množství zón pro vkládání textů, čísel a obrazového materiálu. Tyto zóny lze také snadno dělit a měnit jejich určení a polohu. Přestože je vlastní konfigurace velmi snadná a může trvat jen několik málo minut, lze pomocí ní vytvořit motivy velmi odlišných a zajímavých variant!
img

KONFIGURÁTOR DRESŮ

Konfigurátor dresů je podobný nástroj jako konfigurátor polepů. Šablony pro dresy opět obsahují množství zón pro vkládání textů, čísel a obrazového materiálu.
img

KONFIGURÁTOR RÁFKŮ

Vytvořte si snadno a rychle zadání pro výrobu vašich vlastních polepů ráfků. Na polepy ráfků je možné vložit až tři loga a zvolit vlastní barvu pozadí. Naše polepy ráfků vyrábíme pouze ze silné fólie ve stejně vysoké kvalitě jako polepy na plasty. Tím je zajištěna mnohonásobně vyšší odolnost oproti běžným polepům ráfků ze slabé fólie. Kvůli technické a časové náročnosti výroby polepů ráfků vyrábíme pouze celou sadu, tedy přední a zadní kolo. Polepy jsou dodávány řezané v dodacích lhůtách shodnými s polepy motorek.
img


UKÁZKA MOTIVŮ

Náhodný výběr motivů z katalogu dresů a polepů. Motivy jsou zobrazeny s ukázkovými logy. Zobrazení motivu bez log je možné v detailu po kliknutí na motiv.

img
  MOTOCROSS
Storm v.103
900.00 Kč
 
img
img
  YAMAHA
ZebRash v.001
2650.00 Kč
 
img
img
  KTM
ZebRash v.002
2650.00 Kč
 
img
img
  KAWASAKI
PoisonousSpider v.002
2565.00 Kč
2850.00 Kč
 
img
-10%

Uvedené ceny jsou orientační, konkrétní cena je vypočtena po vytvoření grafického návrhu.
Ceny jsou uvedeny za kompletní sadu polepů.
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Uvedená ce je za dres v provedení Classic bez množstevních slev.
Uvedené ceny jsou včetně DPH.
Náhled na kompletní katalog polepů SUZUKI HONDA KAWASAKI YAMAHA KTM
Náhled na kompletní katalog dresů zde

Nevíte jak si svůj motiv nakonfigurovat, nebo která loga zvolit? Nezoufejte, rádi vám s tím zdarma pomůžeme. Stačí si jen vybrat, který motiv se vám líbí, popřípadě která loga byste si přáli použít a my vám nějakou ukázkovou konfiguraci vytvoříme!

Naše služby: motokrosové polepy, motokrosové dresy, polepy ráfků, startovní čísla
 
 
  Projekt MARATUS design (polepy na motokros a enduro motorku) na doméně www.maratus.com od společnosti IT4 s.r.o.