img img
img
přihlášení
img
img img
 
  úvod
  O projektu motokrosového designu  
 
Navrhujeme a výrábíme MOTOKROSOVÉ POLEPY a MOTOKROSOVÉ DRESY. Naše polepy jsou vyrobeny z nejkvalitnější silné fólie. Jedná se o stejný materiál, jaký používájí pro své polepy světové značky. Krásné reflexní barvy jsou té nejvyšší kvality. Pro dokonalou pevnost využíváme nejkvalitnější lepidla. MX polepy dodáváme pro všechny modely od roku výroby 2000 na motokrosové i endurové motorky značky SUZUKI, HONDA, KAWASAKI, YAMAHA a KTM.

Motokrosové dresy vyrábíme v ověřeném klasickém střihu pro motokros. K výrobě se používá oboustranně hladká a pevná tkanina vhodná pro sportovní dresy s vysokým namáháním. V případě dresu Superior je tento materiál ještě více prodyšnějšího, jemnějšího a pružnějšího charakteru. Používáme vysoce kvalitní barvy s možností FLUO neboli reflexních barev.

Motivy jsou vkládány do šablon, pomocí kterých si může každý pilot sám navolit v našem konfigurátoru své vlastní rozložení log, symbolů, čísel a textů. Díky tomu si lépe, než kdykoli před tím, udělá představu o tom, jak jeho motorka nebo dres bude vypadat. Před vlastní výrobou je ještě dodán k odsouhlasení konkrétní návrh.

Nevíte jak si svůj motiv nakonfigurovat, nebo která loga zvolit? Nezoufejte, rádi vám s tím zdarma pomůžeme. Stačí si jen vybrat, který motiv se vám líbí, popřípadě která loga byste si přáli použít a my vám nějakou ukázkovou konfiguraci vytvoříme!

Naše služby: motokrosové polepy, motokrosové dresy, polepy ráfků, startovní čísla


 
 
Konfigurátor polepů a dresů
 
 
Konfigurátor polepů a dresů je speciální nástroj vyvinutý naší společností tak, aby si každý pilot mohl sám, snadno a rychle navrhnout polepy pro svou motorku nebo dresy. K tomu jsou vytvořeny šablony na vzorových motorkách, které obsahují množství zón pro vkládání textů, čísel a obrazového materiálu. Tyto zóny lze také snadno dělit a měnit jejich určení a polohu. Přestože je vlastní konfigurace velmi snadná a může trvat jen několik málo minut, lze pomocí ní vytvořit motivy velmi odlišných a zajímavých variant!


 
  Konfigurátor polepů v jednoduchých krocích  
  Tipy a triky pro konfigurátor  
  Návod na správné lepení našich polepů  
  Jak si objednat polepy  
  Potíže a problémy  
  Barvy cedulek motokros  
  Vlastní materiál do konfigurátoru  
 
 
  Projekt MARATUS design (polepy na motokros a enduro motorku) na doméně www.maratus.com od společnosti IT4 s.r.o.